Психологічна служба

Коротко про службу та фахівців

Психологічна служба закладу забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань закладу освіти.

Метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

Шейгас Ольга Василівна - практичний психолог

Психологічне забезпечення освітнього процесу в закладі здійснює практичний психолог –

Шейгас Ольга Василівна 

Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує профілактику та запобігання булінгу (цькуванню), надання консультативної допомоги батькам, психологічного супроводу здобувачів освіти, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування).

Ващенко Олег Валентинович - соціальний педагог

Соціально-педагогічний патронаж здійснює соціальний педагог –

Ващенко Олег Валентинович

Напрямки роботи

Кабінет психологічної служби

План заходів

Психологічною службою школи розроблено план заходів відповідно до державних соціальних програм:

Корисна інформація для батьків, учнів та педагогічних працівників:


Щодо отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки

Організації,які займаються проблемами булінгу

UNICEF – інформування батьків та дітей про булінг та протидія йому

Благодійний фонд “Kiddo” – протидія булінгу

Громадська організація “Студена” – недискримінаційне навчання

Український інститут дослідження екстремізму – дитяче насилля

ЖІНОЧИЙ КОНСОРЦІУМ УКРАЇНИ – попередження та подолання насильства в дитячому середовищі

Український фонд “Благополуччя дітей” – вчить дитину захищати себе

Міжнародний жіночий правозахисний центр “Ла Страда-Україна” – протидія насильству в сім’ї та школі


Корисні посилання

living-democracy

Проект Міністерства юстиції України “Я маю право”

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ЩОДО ТЕМИ АНТИБУЛІНГУ

Говори проти насильства

Проект Мінестерства юстиції України “Я маю право”

Документи

 1. Закон України “Про освіту” (стаття 76)
 2. Закон України “Про охорону дитинства”
 3. Закон України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”
 4. Закон України ” Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”
 5. Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.04.2001 р. №330 “Про затвердження Положення про експертизу психологічного і соціологічного інструментарію, що застосовується в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України”
 6. Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.10.2001 р. №691 “Про затвердження Положення про психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів”
 7. Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.12.2006 р. №864 “Про планування діяльності та ведення документації соціальних педагогів, соціальних педагогів по роботі з дітьми-інвалідами системи Міністерства освіти і науки України”
 8. Наказ Міністерства освіти і науки України від 06.12.2010 р. №1205 “Про затвердження Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти”
 9. Наказ Міністерства освіти і науки України від 08.08.2017 р. №1127 “Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки України щодо розвитку психологічної служби системи освіти України на період до 2020 року”
 10. Наказ Міністерства освіти і науки України від 22.05.2018 р. №509 “Про затвердження Положення про психологічну службу у системі освіти України”
 11. Наказ управління освіти Житомирської міської ради від 21.08.2018 р. №248 “Про затвердження плану заходів щодо розвитку психологічної служби закладів освіти м.Житомира на період до 2020 року”
 12. Лист Міністерства освіти і науки України від 07.08.2018 р. №1/9-487 “Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2018-2019 н.р.”
 13. Лист Міністерства освіти і науки України від 05.09.2018 р. №1/9-529 “Про документацію працівників психологічної служби у системі освіти України”
 14. Лист Міністерства освіти і науки України від 30.10.2018 р. №1/9-656 “Про перелік діагностичних методик щодо виявлення та протидії домашньому насильству відносно дітей” (Перелік діагностик)
 15. Лист Міністерства освіти і науки України від 12.11.2018 р. №1/9-690 ” Про перелік навчальної літератури рекомендованої Міністерством освіти і науки для використання в закладах освіти”
error: Content is protected !!