
Професійна орієнтація
Державна служба зайнятості запустила онлайн-платформу із професійної орієнтації та розвитку кар’єри, метою якої є організація допомоги у виборі професії.
Користувачі платформи мають можливість пройти тестування Soft Skills. Зокрема, тест на тайм-менеджемент, комунікабельність, вміння працювати в команді, стресостійкість тощо.
Платформа Державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри створена із метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості до всіх, хто планує свій професійний шлях. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію.
Окрім того, цього року служба зайнятості започатковує безкоштовну професійну діагностику старшокласників шкіл, що допоможе визначити здібності і обрати ту професію, до якої є найбільша схильність. Відповідну програму проводитимуть центри зайнятості.
Всеукраїнський проєкт з профорієнтації та побудови кар’єри “Обери проесію своєї мрії”
Даний проєкт сворено з метою сприяння учням старших класів свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішними у житті та реалізувати себе в Україні.
В рамках цього проєкту учні можуть:
- пройти профорієнтаційне тестування,
- отримати консультацію кар’єрного радника,
- ознайомитись із трендами ринку праці завдяки мультимедійним курсам у міжнародному форматі SCORM,
- відвідати онлайн-екскурсії на найкращі українські компанії та організації тощо.
Всі вищезазначені послуги безкоштовні та розташовані на єдиному ресурсі онлайн: hryoutest.in.ua
Інформаційно-довідкові матеріали
- Книга “Планування кар’єри: 6 кроків до успіху”
- Буклет для спеціалістів з професійного самовизначення
- Профорієнтаційний буклет для молоді
- Як обрати вищу освіту – Плакат
- Інформаційне повідомлення “Навички майбутнього: що потрібно буде вміти, аби мати гарну роботу в 2025 році”
- Серія буклетів “Твоє майбутнє”:
- Урок “Моє майбутнє в Україні”. Розробка уроку. Презентація
- Веб-сайт “Освітній хаб міста Києва”
Освітній серіал “Підприємництво для школярів”
Чи є ідеальний час для того, щоб стати підприємцем або підприємицею? З чого і коли варто починати? За підприємцями — майбутнє, а починати варто зі школи.
Серіал допоможе учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні кожній людині для успішної самореалізації в сучасному світі, а також відповість на такі запитання:
- Як віднайти свою бізнес-ідею та перевірити її?
- Як зробити так, щоб про твій продукт дізналися? Як знайти саме своїх клієнтів?
- Що таке маркетингова стратегія та SMM для бізнесу?
- Які є джерела фінансування бізнесу, крім власних коштів?
YouTube канал “Школа Майбутнього”
Даний канал покликаний зробити мотивуючі лекції в рамках проєкту “Обери майбутне” доступними! Мета – щоб у кожного була можливість дізнатися формулу успіху людей, які досягли висот у різних професійних сферах! Відео з лекцій виходять щотиждня, в кожному випуску є можливість знайти для себе відповіді на такі питання: Як знайти світ шлях і стати успішним у кар’єрі? Як знайти роботу своєї мрії? Як зробити правильний вибір своєї професії?
Більше інформаційно-просвітницьких матеріалів
Соціальний педагог здійснює соціально-педагогічний патронаж.
Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує профілактику та запобігання булінгу (цькуванню), надання консультативної допомоги батькам, психологічного супроводу здобувачів освіти, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування).
Сторінка оновлена 05.01.2022 р.