Опитування «Освіта впродовж життя у XXI столітті»

  Центр освіти впродовж життя Державного університету «Житомирська політехніка» за підтримки Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації розпочинає опитування: «Освіта впродовж життя у ХХІ столітті». Запрошуємо долучитися всіх охочих!

  Освіта впродовж життя набуває все більшого значення в умовах сьогодення та є однією із ключових стратегій відбудови повоєнного суспільства. Відтак важливо провести моніторингове регіональне дослідження, мета якого проаналізувати ситуацію на освітньому фронті, що склалася в умовах непростого сьогодення.

  Результат запропонованого опитування надасть можливість чітко окреслити географію потреб, актуальних для нашого регіону, а також втілити низку завдань з покращення якості освітнього простору Житомирщини.

  Презентація результатів опитування відбудеться під час круглого столу у Державному університеті «Житомирська політехніка».

  Посилання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeC8HV-6uHa5TE4SE8nYSibS1h7JGOJWvVEQPlPOIa6gzeyyw/viewform

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!