Збереження здоров’я, корисні поради та рекомендації

Всесвітній день здоров’я

 

7 квітня світ відзначає World Health Day або Всесвітній день здоров’я. Це одна з важливих соціальних дат, значення якої…

Опубліковано Житомирська загальноосвітня школа #35 Середа, 7 квітня 2021 р.

Психічне здоров’я: що це таке та як про нього піклуватись

Психічне здоров’я — це рівень психологічного добробуту, який визначається не тільки відсутністю психічних захворювань, а й низкою соціально-економічних, біологічних і тих, що стосуються навколишнього середовища, чинників.

Погане психічне здоров’я пов’язане також з швидкими соціальними змінами, стресовими умовами, гендерною дискримінацією, соціальним відчуженням, нездоровим способом життя, фізичною хворобою, а також з порушеннями прав людини.


Профілактика тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних речовин


Все про ВІЛ та СНІД

Вірус імунодефіциту людини або ВІЛ – два види вірусів з роду лентивірусів (родини ретровірусів), хазяїном яких є людина. Спричинюють синдром набутого імунного дефіциту (СНІД), — хворобу імунної системи за якої організм хворого втрачає можливість захищатися від ВІЛ-асоційованих хвороб: опортуністичних інфекцій та пухлин. Без лікування смерть настає в середньому через 9-11 років після зараження (в залежності від підтипу вірусу).


Репродуктивне здоров’я

Репродуктивне здоров’я – стан повного, фізичного, психічного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність захворювань репродуктивної системи, порушення її функцій або процесів у ній (визначення Міжнародної конференції з народонаселення та розвитку (Каїр, 1994 р.)

Планування сім’ї – це комплекс медико-психологічних, інформаційних і соціальних заходів, спрямованих на збереження репродуктивного здоров’я окремих осіб та подружжя.


Здорове харчування

Платформа про здорове шкільне харчування “Знаїмо”

На сайті можна знайти інформацію про реформу харчування, зокрема: нормативну базу; нове шкільне меню; технологічні карти приготування; інформацію про безпеку харчових продуктів; про закупівлі.


Коронавірусна хвороба COVID-19: профілактика інфікування та поширення

Новий коронавірус 2019 року (SARS-CoV-2) — це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторного захворювання COVID-19 у людей та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.


Більше інформаційно-просвітницьких матеріалів

Соціальний педагог здійснює соціально-педагогічний патронаж.

Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує профілактику та запобігання булінгу (цькуванню), надання консультативної допомоги батькам, психологічного супроводу здобувачів освіти, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування).

Сторінка оновлена 10.01.2022 р.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!