Видалення даних із сайту

Діяльність веб-сайту закладу

Інформаційне наповнення сайту формується відповідно до вимог законодавства та статуту закладу освіти щодо суспільно-значущої інформації як для всіх учасників та учасниць освітнього процесу, так і для інших зацікавлених осіб.

Представники та представниці педагогічного колективу, здобувачі освіти та їхні батьки можуть пропонувати матеріали для публікації на сайті.

Наказ по закладу від 17.08.2020 р. №93 “Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт закладу”


Обробка персональних даних

Усі учасники та учасниці освітнього процесу мають безстрокове право скасувати їхню згоду на обробку персональних даних, вимагати виправлення неточної, неповної, застарілої інформації про себе, знищення інформації про себе, збирання, використання чи зберігання якої здійснюється з порушенням вимог закону або коли це компрометує їхню гідність, безпеку й конфіденційність.

Якщо Ви бажаєте видалити персональні дані з даного веб-сайту необхідно звернутись на електронну пошту school035@ukr.net або телефоном (0412)41-88-82


Звернення по допомогу й захист

Інформація про можливість звернення до дитячих омбудсменів, спеціалістів «гарячих ліній», уповноваженого Верховної Ради з прав людини, уповноваженого Президента України з прав дитини, до правозахисних організацій тощо та їхні контакти:

 

 

error: Content is protected !!