Заборона відвідування закладу

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації щодо захворюваності населення на кір та з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності в Житомирі комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Житомирської міської ради (ТЕБ та НС) прийнято рішення, що діти зможуть відвідувати навчальні заклади лише за наявності довідки про вакцинацію.

Дане рішення відповідає вимогам чинного законодавства, зокрема ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

Відповідно наказу департамента освіти Житомирської міської ради від 04.02.1019 р. №58 з 11 лютого 2019 року заборонено відвіду длень.

Відновлення процесу відвідування буде здійснюватись за наявності довідки закладу охорони здоров’я з висновком лікаря про можливість відвідування дитячого колективу.

Рекомендуємо батькам не вакцинованих дітей звернутися в комунальне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Житомирської міської ради з метою щеutton {“align”:”center”,”className”:”is-style-squared”} –>

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *