День безпечного Інтернету 2019

5 лютого 2019 року мільйони людей в усьому світі відзначають День безпечного Інтернету під гаслом «Разом за найкращий інтернет!».

З цієї нагоди та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій запрошуємо учнів 8-11 класів на безкоштовний 45-хвилинний онлайн-урок, що розпочнеться 5 лютого о 12.30 та буде транслюватися на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.

Учасники заходу мають можливість:

  • прослухати доповіді експертів за темами «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство», «Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей» та іншими актуальними питаннями;
  • пройдти онлайн-тестування та отримати сертифікат.

Для участі в онлайн-уроці, проходження тестування та отримання сертифіката кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням.

Захід організовано за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Департаменту кіберполіції Національної поліції України та компанії ERC.


Також молодими людьми створено посібник для підлітків the Web We Want (Інтернет, який ми хочемо) спрямований на вивчення прав та обов’язків в Інтернеті та заохочення до роздумів про поведінку онлайн.


Web We Want (Інтернет, який ми хочемо)

Посібник вперше було опубліковано в День безпечного Інтернету у лютому 2013 року через мережу Insafe. На всіх сторінках посібника підлітки можуть перевірити свої навички, дізнатися більше про свої права в онлайн-світі та створити інструменти.

Переглянути та завантажити:

Посібник Web We Want (Інтернет, який ми хочемо)


Перегляньте інші новини:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!