Музейно-освітній проєкт

Довідка

Проєкт “Музей і школа: працюємо разом” започаткований в 2008 році заступником директора з навчально-виховної роботи Кузьміною Оксаною Василівною спільно з Житомирським обласним краєзнавчим музеєм, який продовжується і нині. 


Переглянути та ознайомитись із заходами проекту:


2019-2020 навчальний рік


2018-2019 навчальний рік

День знань в краєзнавчому музеї


Традиційно в нашій школі 1 вересня 2018 року відбувається святкова лінійка до Дня знань. Але цього року  учні 5 та 7 класів також мали змогу відвідали з екскурсією Житомирський обласний краєзнавчий музей.

2018.09.01 - День знань у краєзнавчому музеї

Інтерактивно-музейне заняття “Археологічні таємниці Житомира”


6 вересня 2018 року для учнів 6 та 7 класів провели інтерактивно-музейне заняття “Археологічні таємниці Житомира”.

2018.09.06 - Заняття Археологічні таємниці Житомира (Подаруй box археологу)

Персональна виставка Байкара Муси


Протягом вересня 2018 року в холі школи були представлені роботи учня 8-го класу Байкара Муси.
25 вересня 2018 року під час перерви діти мали змогу поспілкуватися з автором робіт, задати запитання та поділитися враженнями від представлених робіт.

2018.09.25 - Виставка Байкара Муси

Літературний квест “Оноре де Бальзак”


12 жовтня 2018 року в Літературному музеї учні школи взяли участь у надзвичайно пізнавальному й цікавому квесті щодо біографії та творчості французького раманіста та драматурга Оноре де Бальзака (1799-1850 рр.).

2018.11.12 - Квест Оноре де Бальзак

Юрій Дрогобич – український вчений і гуманіст епохи Відродження


Галілео Галілей – дружба в ім’я науки


2017-2018 навчальни рік

Персональна виставка картин Назара Шельмука


Із 30 січня до закінчення навчального року в холі школи проводилась виставка картин учня 9-го класу Шельмука Назара.

Відкривав виставку голова Національної спілки художників України в Житомирській області Василій Іванович Кондратюк.

Також у ході виставки учні школи візьмуть участь у конкурсі “Дай назву картині”.

Варто зазначити, що Назар Шельмук був учасником таких конкурсів:

  1. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвячений Шевченківським дням (2016 рік) – Грамота «За творчу перспективу»
  2. Обласний етап Всеукраїнського огляд-конкурсу за програмою Українського фонду культури «Нові імена України» (2015 рік) – Номінація «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво»

Квести в музеї


Протягом тижня учні 5-11 класів брали участь в інтерактивному уроці «Бальзак і Житомирщина» в експозиції Житомирського обласного літературного музею.

Особливістю уроку став квест в музеї з пошуком відповідей на запитання та детального ознайомлення із біографією О. Бальзака.

Сучасні заклади освіти 2018


15-17  березня у Київському Палаці дітей та юнацтва за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України  пройшла Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

26 березня в прес-центрі відбулося нагородження переможців та учасників Дев’ятої міжнародної виставки  «Сучасні заклади освіти-2018» за участі заступника міського голови Вікторії Краснопір, начальника управління освіти та депутата Житомирської міської ради Наталії Леонченко.

Заступник міського голови Вікторія Краснопір зазначила, що результати участі освітян міста у Дев’ятій  міжнародній  виставці «Сучасні заклади освіти-2018»  вкотре  засвідчили, що вони є рушіями позитивних змін в освіті міста, регіону, України.

Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 була нагороджена дипломом  МОН України та  АПН України за презентацію досягнень і інноваційних пошуків  у реформуванні національної сфери освіти та науки.

За матеріалами сайту Житомирської міської ради

Переглянути та завантажити:

  1. Буклет про проект

Арт-акція “Дай назву картині”


Проект полягав у тому, що за кожним класом була закріплена картина із персональної виставки Назара Шельмука і кожен учень мав змогу запропонувати власний варіант назви цієї картини.

28 березня 2018 року у холі школи були підведені підсумки проекту “Дай назву картині”.  У присутності автора проекту “Музей і школа: працюємо разом” Батьєвої Алли Леонідівни та автора картин Назара Шельмука учням були вручені іменні картки із зображенням картини, їх варіантом назви та особистим підписом автора картини.

Освітній арт-проект “Видатний житомирянин Давид Штеренберг: живописець і графік ХХ століття”


29 березня розпочинається освітній арт-проект “Видатний житомирянин Давид Штеренберг: живописець і графік ХХ століття”. Особливість даного проекту є те, що учні 6-10 класу перед відвідуванням музею розроблятимуть презентації, щодо біографії та творчості Д.Штеренберга.

Проект триватиме до 4 квітня. Підсумками даного проекту буде обрання 5 найкращих робіт учнів.

Роботи учнів можна переглянути за даним  посиланням.

Уроки неспішного мистецтва


4 квітня Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №35 відвідала Житомирський обласний краєзнавчий музей.

Екскурсія пришкільного табору до Житомирського обласного літературного музею


 

error: Content is protected !!