Пришкільний табір

“Краплинки-веселинки”

Протягом 1-14 червня 2022 року для учнів школи був організований пришкільний мовний табір із вивчення української та англійської мов, який діяв на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 м. Житомира.

Начальник табору: Тетяна Денисюк (вчитель англійської мови) 


У 2021 році, після перерви у 2020 році, діяв пришкільний табір у складі якого був мовний загін із вивчення англійської мови.

Начальник табору: Тетяна Керекеша (вчитель початкових класів)


Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію щодо коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні та рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради пришкільний табір в 2020 році не організовувавсь.


В 2019 році протягом 3-21 червня на базі закладу діяв пришкільний табір з денним перебуванням “Краплинки-веселинки”, в якому було організовано роботу однієї відпочинкової зміни тривалістю 14 днів

Начальник табору – Мистецька Лариса Миколаївна (вчитель початкових класів).

Діти протягом перебування в таборі були забезпечені гарячим харчуванням, яке здійснювалось на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 м.Житомира.


Більше інформаційно-просвітницьких матеріалів

Соціальний педагог здійснює соціально-педагогічний патронаж.

Соціально-педагогічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує профілактику та запобігання булінгу (цькуванню), надання консультативної допомоги батькам, психологічного супроводу здобувачів освіти, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування).

Сторінка оновлена 10.06.2022

error: Content is protected !!