Кадровий склад

В закладі протягом 2019-2020 навчального року працює 34 педагогічних працівників, з них 9 за сумісництвом.


Діяльність закладу забезпечтаників.

Безпосереднє керівництво закладом здійснює директор школи.

Ларіонова Тетяна Антонівна

<ізики

роб. тел. (0412)oo:media-text –>


Сікач Таїса Федорівна – заступник диревнографії та економіки


< 1="http://35.zosh.zt.ua/structure_and_management/sps/">Психологічна служба:

соціальний педагог, асистент вчителя

тел. 0673890992, e-mail: vash.oleg.2004@gmail.com

практичний психолог, асистент вчителя

тел. 0675975970



Бібліоemaph –>


r”} –>

Педагогічні працівники:

  1. -асfont-size: 14pt;”>Невмержицька Тетяна Василівна – вчитель початкових класів (3 клас)
  2. – вчитель початкових класів (4 клас)
  3. Керекеша Тетяна Сильвестрівна – вчитель п(1>
  4. Полулях Ірина Михайлівна – вихователь групи подовженого дня – вчитель української мови та літератури
  5. Бовсуновська Марина Миколаївна – вчитель української мови та літератури, асистент вчителя
  6. Брюховець Оксана Олександрівна – вчитель англійської мови
  7. Кардаш Ольга Миколаївна – вчитель англійської мови, асистент вчителя
  8. Войнаш Лілія Михайлівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури
  9. Затилюк Тетяна Леонідівна – вчитель історії та права
  10. Луцик Ольга Миколаївна – вчитель математики
  11. Козлова Катерина Анатоліївна– вчитель математики та фізики
  12. Журахівська Ольга Миколаївна – вчитель інформатики
  13. Атаманчук Тетяна Вікторівна – вчитель хімії та основ медичних знань
  14. Мальчевська Зоя Сергіївна – вчитель біології та основ здоров’я
  15. Авдєєва Олена Анатоліївна – вчитель фізичної культури
  16. Сушинський Денис Миколайович – вчитель фізичної культури
  17. Козлова Наталя Борисівна – асистент вчителя
  18. Хохуля Галина Миколаївна – асистент вчителя
  19. Іванова Катерина Сергіївна – асистент вчителя

Педагогічні працівники за сумісництвом:

  1. Рогожина Любов Петрівна – вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання (до 29.05.2020 р.)
  2. Пустохіна Єванжеліна Федорівна – вчитель української мови та літератури (до 29.05.2020 р.)
  3. Мельничук Галина Олександрівна – вчитель української мови та літератури (до 29.05.2020 р.)
  4. Філоненко Олександ Русланович – вчитель музичного мистецтва (до 29.05.2020 р.)
  5. Радецький Олег Олександрович – вчитель образртвочного мистецтва (до 29.05.2019 р.)
  6. Федун Сергій Олександрович – вчитель предмету Захист Вітчизни (до 29.05.2020 р.)
  7. Важинська Людмила Руфімівна – практичний психолог (до 29.05.2020 р.)
  8. Большакова Тетяна Василівна – вчитель-логопед (до 29.05.2020 р.)
  9. Сарган Олена Анатоліївна – вчитель-дефектолог (до 29.05.sple=”font-size: 14pt;”>Бендstyle=”font-size: 12pt;”>(до 29.05.2020 р.)

  1. Колодницька Надія Петрівна – завідувач господарством
  2. Подік Олена Анатоліївна – головний бухгалтер
  3. Кудряшова Тетяна Олегівна – бухгалтер
  4. Єрьоменко Лідія Всеволодівна – секретар
  5. Козловський Олександр Євгенійович – інженер з охорони праці
  6. Кулеша Ольга Феліксівна – медична сестра
  7. Волинець Артур Анатолійович – лаборант
  8. Рудницька Юлія Йосипівна – прибиральник службових приміщень
  9. Бондарчук Надія Василівна – прибиральник службових приміщень
  10. Рожкова Марія Петрівна – прибиральник службових приміщень
  11. Пухтаєвич Микола Аркадійович – робітник
  12. Миколайчук Володимир Васильович – робітник
  13. Атаманюк Леонід Павлович – сторож
  14. Бургомістренко Валерій Леонідович – сторож
  15. Рогожин Олександр Миколайович – сторож