Кадровий склад

В закладі протягом 2018-2019 навчального року працює 35 педагогічних працівників, з них 10 за сумісництвом.


Також в закладі працює медична сестра та
2 бібліотекарі

Діяльність закладу забезпечує технічний персонал та інші фахівці у кількості 10 працівників.

Безпосереднє керівництво закладом здійснює директор школи.


Ларіонова Тетяна Антонівна

директор школи, вчитель фізики

роб. тел. (0412) 22-74-80, e-mail: school035@ukr.net


Заступники з навчально-виховної роботи:

Кузьміна Оксана Василівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель історії та мистецтва

Сікач Таїса Федорівна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель географії та економіки


Психологічна служба:

Ващенко Олег Валентинович

соціальний педагог, асистент вчителя

тел. 0673890992, e-mail: vash.oleg.2004@gmail.com

Шейгас Ольга Василівна

практичний психолог, асистент вчителя

тел. 0675975970


Педагог-організатор:

  1. Павленко Юлія Василівна – педагог-організатор, вчитель інформатики

Бібліотека:

  1. Шнайдер Катерина Володимирівна – бібліотекар
  2. Парійчук Ірина Петрівна – бібліотекар, асистент вчителя

Педагогічні працівники:

  1. Мистецька Лариса Миколаївна – вчитель початкових класів (1 клас)
  2. Невмержицька Тетяна Василівна – вчитель початкових класів (2 клас)
  3. Фидоренчик Світлана Петрівна – вчитель початкових класів (3 клас)
  4. Керекеша Тетяна Сильвестрівна – вчитель початкових класів (4 клас)
  5. Козлова Наталя Борисівна – вихователь групи продовженого дня
  6. Полулях Ірина Михайлівна – вихователь групи продовженого дня
  7. Старовойт Тетяна Миколаївна – вчитель української мови та літаратури
  8. Бовсуновська Марина Миколаївна – вчитель української мови та літератури, асистент вчителя
  9. Брюховець Оксана Олександрівна – вчитель англійської мови
  10. Кардаш Ольга Миколаївна – вчитель англійської мови, асистент вчителя (до 31.05.2019 р.)
  11. Войнаш Лілія Михайлівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури
  12. Затилюк Тетяна Леонідівна – вчитель історії та права
  13. Луцик Ольга Миколаївна – вчитель математики
  14. Григорусь Юлія Сергіївна – вчитель математики
  15. Бойко Аліна Олегівна – вчитель фізики, інформатики та астрономії
  16. Атаманчук Тетяна Вікторівна – вчитель хімії
  17. Мальчевська Зоя Сергіївна – вчитель біології та основ медичних знань
  18. Авдєєва Олена Анатоліївна – вчитель фізичної культури
  19. Іванов Сергій Валерійович – вчитель фізичної культури

Педагогічні працівники за сумісництвом:

  1. Рогожина Любов Петрівна – вчитель образотворчого мистецтва (до 31.05.2019 р.)
  2. Пустохіна Єванжеліна Федорівна – вчитель української мови та літератури (до 31.05.2019 р.)
  3. Мельничук Галина Олександрівна – вчитель української мови та літератури (до 31.05.2019 р.)
  4. Філоненко Олександ Русланович – вчитель музичного мистецтва (до 31.05.2019 р.)
  5. Радецький Олег Олександрович – вчитель образртвочного мистецтва (до 31.05.2019 р.)
  6. Федун Сергій Олександрович – вчитель захисту Вітчизни (до 31.05.2019 р.)
  7. Большакова Тетяна Василівна – логопед (до 31.05.2019 р.)
  8. Хоменко Наталія Валеріївна – практичний психолог (до 31.05.2019 р.)
  9. Сарган Олена Анатоліївна – дефектолог (до 31.05.2019 р.)
  10. Бенденко Ірина Сергіївна – дефектолог (до 31.05.2019 р.)

Інші працівники закладу:

  1. Колодницька Надія Петрівна – завідувач господарством
  2. Подік Олена Анатоліївна – головний бухгалтер
  3. Зелінська Олена Дмитрівна – бухгалтер
  4. Єрьоменко Лідія Всеволодівна – секретар
  5. Яремчук Юрій Ігорович – інженер з охорони праці
  6. Кулеша Ольга Феліксівна – медична сестра
  7. Волинець Артур Анатолійович – лаборант
  8. Рудницька Юлія Йосипівна – технічний працівник
  9. Бондарчук Надія Василівна – технічний працівник
  10. Пухтаєвич Микола Аркадійович – робітник
  11. Миколайчук Володимир Васильович – робітник
  12. Денисевич Михайло Миколайович – електрик
  13. Атаманюк Леонід Павлович – сторож
  14. Бургомістренко Валерій Леонідович – сторож
  15. Рогожин Олександр Миколайович – сторож
error: Content is protected !!