Про заклад

Далека історія

До 22 червня 1941 року неповна середня школа №35 була змішаного типу. Охоплювала вона дітей привокзального району (450-500 учнів) в 14 класах, а 22 вчителя працювало в дві зміни. Приміщення школи представляло собою велику будівлю для показового дитячого садку.

В 1939 році приміщення було віддане під школу. Кімнати обладнали під класи.

9 липня 1942 року на садибу, приміщення і обладнання наклали вето. Також був заборонений вхід до садиби. Невдовзі від школи залишилася напівзруйнована будівля з червоної цегли, без вікон, дверей, скла.

8 січня 1944 року звичайна вчителька, котра не працювала в школі до війни, була призначена директором. Розпочався набір дітей в молодші класи. Тоді це була найбільша за чисельністю школа Житомира.

1 вересня 1944 року школа, внаслідок реорганізації стала середньою жіночою школою.


Сьогодення

В школі вибудована виховна система національно-патріотичного виховання учнів.

Навчально-виховний процес у школі будується на засадах козацької педагогіки. Діють дитяча організація «Козачата» (учні 1-4 класів), дитячо-юнацька республіка «Полісся» (учні 5-11 класів).

Традиційними в закладі стали:

  • посвята учнів 1- го класу на свято Покрови в козачата;
  • участь у військовому параді «Козацька слава»;
  • проведення спільної благодійної акції «Від серця до серця»;
  • проведення спортивного свята «Козацькі розваги» тощо.

Практичне втілення козацького виховання у школі реалізується шляхом співпраці закладу з музеями міста: Краєзнавчим музеєм, Літературним музеєм, Музеєм Космонавтики.

Школа здійснює активну співпрацю з ветеранськими, молодіжними, військово- спортивними організаціями, військовими навчальними закладами, частинами.


75 років школи


80-річчя

Протягом тижня, з 25 по 29 листопада 2019 р., в закладі проводились святкові заходи присвячені 80-річчю створення Житомирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №35.

В кожному класі були проведені святкові заходи, вікторини, а також учнями створено святкові “газети”, якими було оформлено фой’є школи.

В п’ятницю, 29 листопада, в холі школи відбувся флеш-моб, під час якого учні з кожного класу вітали з 80-річчям рідну школу.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Житомирська ЗОШ №35 (@zt_school_35)

Також було представлено та передано директору школи на зберігання “Коробку часу” з листами від учнів 8-го класу до випускників 2029 р.


Ліцей №35 міста Житомира

Відповідно до рішення Житомирської міської ради від 02.09.2022 №557 найменування закладу змінено на Ліцей №35 міста Житомира.


Інформаційна відкритість закладу


Шкільне життя

Логотип закладу

16 жовтня 2017 року заклад отримав свій перший логотип. Даний логотип був створений соціальним педагогом школи Олегом Ващенком з метою формування позитивного іміджу закладу та його популяризації.

(клікніть на логотип, щоб завантажити у високому розширенні)

2017 рік
2022 рік

Матеріали статті дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution/Share-Alike

 

 

 

error: Content is protected !!